Reference: Vaše ohlasy

Radka Dohnalová, CEO Atairu

„Dostali jsme se mezi TOP 10 firem na rozvoj leadershipu v Evropě a jedním z našich hlavních témat se stala adaptivita, která mě inspiruje i na osobní úrovni a chtěla jsem, abych to nejen vyzařovala, ale aby to bylo i vidět. Janu jsem poznala během našeho ATAIRU programu, takže když jsem řešila, jak posunout svojí image o další úroveň, byla pro mě jasná první volba. A mohu říci, že jsem zvolila dobře. Naším klientům říkáme, že se nesmí bát nového a měli by neustále objevovat. Jsem ráda, že v rámci osobní image jsem se do toho objevování sama pustila, abych mohla inspirovat příkladem.”

Veronika Burešová, CEO H1.cz

“Jani, chcela som ti len napísať, že velmi ďakujem za pomoc! Nebola som úplne predsvedčená, že na nám to podarí, ale mám z toho radosť. Tento týždeň začínam nosiť nové veci, čo sme kúpili spolu a cítim sa v tom moc dobre. Je až neuveritelné, že sa nám za tak krátky čas podarilo nakúpit všetko potrebné.  Plus dostávám pochvaly všade kadial chodím a to vďaka tebe!”

 

Martina Stevens

Martina Stevens, COO Schindler

“Pohybujem sa v takmer čisto mužskom a veľmi technickom prostredí a v súkromnom živote mi móda nikdy moc nehovorila. Môj šatník pre mňa jednoducho nebol priorita, ale keď som sa pustila do spolupráce s Janou, začala pre mňa bez nadsádzky úplne nová životná etapa. Som nadšená, že mám šatník, ktorý ma baví a to sa odráža aj v tom, ako sa cítim v práci. Navyše som zistila, že nákupy s Janou si užívam a odchádzam z nich s pocitom skvele stráveného času investovaného do seba.”