Tým: kdo pro vás vytváří STYLE MANAGERA?

Jana Kopáčiková, Zakladatelka

Celý svůj kariérní život jsem strávila v korporacích a během této doby jsem vypozorovala, jak oblečení a celkový dojem ovlivňuje – pozitivně ale i negativně – vaši kariéru. A to především u žen. První dojem se tvoří během několika sekund a nálepky, kterou během této chvilky získáte, se obtížně zbavuje. Ženy to mají navíc ještě o něco těžší, protože ve velkých firmách jich je na klíčových postech stále málo a proto bývají pod větším drobnohledem než mužští kolegové.

Přála bych si, aby tyto ženy braly módu jako svou konkurenční výhodu. Chtěla bych, aby ranní moment před skříní byl o tom, že se těší na nový den, protože cokoliv si vyberou, jim bude nejen opravu slušet, ale aby jim jejich outfit dával do pracovního dne pocit pláště, který nosí superhrdinové. Oprava, super hrdinky. Vím, že není jednoduché najít ty správné kousky a sestavit nadčasový šatník. Mám tu výhodu, že módu miluju, a proto mě naplňuje a baví, vymýšlet pro vás šatníky, které nesedí jen vašim mírám, ale hlavně vašemu životu a snům.

Eva je zkušená vizážistka, která se zaměřuje na přirozené líčení a umí skvěle vyzdvihnout přednosti svých klientek. Poradí vám s denním líčením, ale i s přípravou na večírky a jiné akce.

Gabriela je vlasová stylistka se zkušenostmi z USA i prestižních českých salónů. Ráda tvoří účesy na různé akce, a také pomáhá ženám najít ten správný vlasový styling, který podpoří jejich image.

Zuzana pomáhá ženám jednou pro vždy vyřešit situaci “Mám plný šatník a nemám co na sebe”. Upřímně  věří v to, že mít co na sebe a dobře vypadat neznamená mít hodně oblečení, ale mít to pravé oblečení.

Veronika miluje italský design a ráda svým klientkám poradí, jak si vytvořit šatník, který vás bude bavit dlouhodobě.

Lenka pro vás bude skvělým společníkem na nákupy nových kousků, protože v obchodech je jako ryba ve vodě i díky tomu, že pracuje jako Visual Merchandiser.

Martin je technický mozek za aplikací Style Manager, který dohlíží na její fungování a neustálé vylepšování, tak, aby vám byla co nejpřínosnější.